sale1

امروزه هر کسی که توانایی نشستن پشت فرمان را دارد می گوید من راننده هستم اما چند نفر توانایی رانندگی باسرعت بالا در پیست را دارند؟ دنیای فروش هم مانند رانندگی است همه می گویند فروشندگی بلدند اما چند نفر فروشنده خوب هستند ودر کار خود الگو هستند؟

معرفی دوره اکسیر فروش

شغل فروشندگی به قدری اهمیت دارد که آن را به تمام کننده تیم (فوروارد) تشبیه می کنند.تحلیل های فراوانی درباره فروشندگان برتر انجام شده تا روش تفکر و رفتار آن ها مشخص شود. محققان به این نتیجه رسیده اند که فروشندگان برتر توانایی برقراری روابط دوستانه با مشتریان مختلف و تنوع را دارند. آن ها فورا رابطه برقرار کرده و اعتماد فراوانی در فرآیند فروش ایجاد می کنند. در حقیقت عوامل شخصیتی حداقل 80 درصد موفقیت در فروش هستند.

sale2

فروش زمانی اتفاق می افتد که اشتیاق و باورتان درباره مفید و ارزشمند بودن محصول یا محصول یا خدمت را به ذهن مشتری منتقل کنید.

چرا باید فروش را آموزش ببینید؟

آموزش فروش و شرکت در دوره فروش به شما کمک می کند تا در بازاری که روز به روز به سمت فضای رقابتی تری پیش می رود، کسب وکاری با سیستم فروش و بازاریابی متمایز داشته باشید. در غیر این صورت قطعا جایگاهی در بین کسب و کارهای حوزه خود نخواهید داشت. اکثر مدیران این موضوع مهم را می دانند، اما در چگونگی پیاده سازی یک سیستم فروش و بازاریابی حرفه ای به مشکل بر می خورند.

دلایل این امر عدم مدیریت درست زمان، نداشتن دانش و تخصص در زمینه فروش و ندانستن نحوه و ترتیب اجرا است، یعنی نمی دانند باید از کجا شروع کنند. اینجاست که دوره های فروش و بازاریابی به کمک مدیران و صاحبان کسب و کارها می آید. البته در شرکت اقیانوس آبی دوره بازاریابی و فروش از هم جدا هستند. 

دوره فروش حرفه ای آکادمی آرکا، با راه های فروش ۱۰۰% عملی و تجربه شده، همان طور که به بسیاری از مدیران کمک کرده تا این موانع را رفع کنند، با آموزش فروش و راهکارهای اجرایی و نتیجه محور خود در کلاس فروش و بازاریابی به کسب وکار شما هم کمک خواهد کرد تا به افزایش فروش و سودآوری بیشتر برسید

دوره های آموزشی فروش برای چه کسانی مناسب است؟

مدرس : حسین عنایتی

مدت زمان : 10 ساعت

نوع دوره : حضوری و مجازی

با شرکت در دوره اکسیر فروش چه دریافت می کنید؟

بعد از گذراندن آموزش فروش در دوره تخصصی فروش و اجرای تمرین ها و راهکارها، شما تغییرات قابل ملاحظه ای را خواهید دید:

  1. بیشتر شدن فروش شما از طریق راهکارهای های کاملا رایگان
  2. آموزش فروشندگی حرفه ای
  3. افزایش روحیه تیم
  4. افزایش انگیزه خود شما به عنوان مدیر برای تلاش بیشتر
  5. افزایش سودآوری با آموزش فروش حرفه ای

آیا هنوز برای شرکت در دوره اکسیر فروش مردد هستید؟

اگر سوالی در خصوص دوره اکسیر فروش دارید فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید